Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити
post-1-150x150.png
07 / 11 2023

Новий металоцентр VARTIS відкрився у Калуші та чекає на клієнтів

Відкрився новий роздрібний склад компанії «Вартіс» у Івано-Франківській області. Він знаходиться у місті Калуші за адресою вул. Окружна, 6А.

Також компанія Вартіс має металоцентри в самому Івано-Франківську (вул. Височана, 19, вул. С.Петлюри, 9) та Ворохті, Верховині, Коломиї та Надвірній.

У планах, як розповіли у Вартіс, – відкрити ще кілька роздрібних та оптовий склад на Івано-Франківщині, адже це дасть можливість бути ближчими до клієнтів та пропонувати їм послуги там, де їм це потрібно. Адже, будемо чесні, транспортувати метал не так і легко, але цей матеріал є незамінним при будівництві та інших видах робіт, тому мешканцям населених пунктів області, де немає такого металоцентру, доводиться їздити до Франківська та сусідніх міст, щоб купити метал.

Новий металоцентр Vartis у Калуші вже готовий приймати клієнтів та обробляти замовлення. Він  знаходиться на облаштованій територій обабіч “живої” дорожньої артерії з хорошим покриттям, тому клієнтам буде зручно доїжджати на місце, вибирати метал чи забирати своє замовлення.

Металопрокат знаходиться в критому новому складі. Це дозволяє зберігати високу якість продукції впродовж довгого часу та тримати більший асортимент, щоб клієнт в будь-який момент міг отримати саме те, що потрібно.

На новому складі є великий асортимент металопродукції, серед якої арматура, сортовий та плоский металопрокат: труба різного діаметру, профільна труба, полоси, кутики, круг, квадрат, швелер, балка, листи холоднокатані та гарячекатані, катанка та дріт.

Також Вартіс пропонує продукцію за ціною виробника.

“Ми пропонуємо ціну від виробника на сітку кладкову (армуючу) та інші товари, такі як електроди та цвяхи. Є на складі супутна продукція, тому у нас, на Окружній, 6А, можна відразу придбати необхідні для роботи з металом матеріали та інструменти.

Ще хочу зазначити, що у Вартіс існують програми лояльності. Тому, в залежності від кількості купленої продукції, можна отримати хороші знижки”, – розповів регіональний менеджер Андрій Шевчук.

Новий металоцентр VARTIS відкрився у Калуші та чекає на клієнтів

Новий металоцентр VARTIS відкрився у Калуші та чекає на клієнтів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як розповів керівник Івано-Франківської філії Вартіс Роман Марчук, компанія, а також – безпосередньо Івано-Франківська філія та склад компанії у Калуші, відкриті до співпраці з будівельним бізнесом та підприємствами регіону, а також готові обслуговувати кожного роздрібного клієнта, навіть якщо йому потрібен метр арматури чи труби.

“В металоцентрі компанії у Калуші ми чекаємо на кожного клієнта, скільки би продукції йому не знадобилося. Також у нас доступний сервіс – порізки металу та його доставки. Для того, щоб зробити замовлення, можна приїхати безпосередньо в металоцентр на вул. Окружну, 6А, а також зробити замовлення на сайті компанії”, – розповів Роман Марчук.

Склад Вартіс у Калуші обладнаний мостовим краном, тому є можливість швидше навантажувати навіть великі та важкі замовлення.

Vartis продовжує розширяти мережу власних металоцентрів та пропонує металопрокат від українських та закордонних виробників. Компанія відкриває нові склади, щоб бути ближчою до своїх клієнтів та надавати їм комфортні послуги там, де їм це потрібно.

Завітайте до металоцентру Вартіс у Калуші за адресою вул. Окружна, 6А. Для того, щоб знайти шлях, скористайтеся гугл-картами.

Графік роботи металоцентру: з понеділка по п’ятницю з 8.30 по 17.30; у суботу – з 8.30 до 13.30; неділя – вихідний.

 

 

Top