Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити

МЕТАЛОБАЗА СМТ. ВЕРХОВИНА, ВУЛ. І. ФРАНКА, 109/4

Якщо ви шукайте, де купити металопрокат дешево, але при цьому високої якості, то ви знайшли саме ту компанію – Vartis – лідера в продажах металопродукції та інших супутніх товарів для будівництва

Весь метал компанії Vartis складується на різних оптових і роздрібних складах. Один з таких складів знаходиться в смт Верховина по вулиці І. Франка, 109/4. Це роздрібний склад відкритого типу, що працює з 2019 року.

Які особливості металобази «Вартіс» в смт Верховина, вул. І. Франка, 109/4?

Роздрібний склад в смт Верховина, вул. І. Франка, 109/4 має 200 квадратів, на яких в сезон завжди є біля 20 тонн самого актуального сортаменту металопрокату. Це при тому, що на металобазах Вартіс більше 1000 позицій металопрокату і ще більше позицій супутніх товарів.

На металобазі є власний кран, що дозволяє завантажувати біля 3 тонн в день, а одного клієнта обслужити в середньому за 15 хвилин.

На металобазі працює 2 співробітники, кожен з яких може професійно проконсультувати з питань купівлі металопрокату та інших товарів, оформити повністю замовлення і організувати його доставку за адресою.

На складі «Вартіс» в смт Верховина, вул. І. Франка, 109/4 ви можете купити за низькими цінами металопрокат: арматуру термічну, мірної або немірної довжини, балку, листи, куточок, швелер, смуга, катанку, круг, квадрат, сітку та інший металопрокат.

Ви можете в одному місці також придбати супутні та будівельні матеріали: електроди, цемент, ґрунтовку, сухі будівельні суміші, лаки і фарби, цеглу, газобетонні вироби, витратні матеріали та інше.

Ви можете знайти все необхідне на сайті. Якщо ви щось не знайшли, то просто напишіть нам або наберіть, і ми знайдемо вам все, що потрібно.

Чому варто купувати металопродукцію на металобазі в смт. Верховина, вул. І. Франка, 109/4?

Ми пропонуємо величезний асортимент металопрокату і супутніх товарів. Наші фахівці допоможуть вам підібрати потрібний товар. Також на металобазі можна замовити порізку болгаркою за розмірами. Також ми із задоволенням організуємо вам адресну доставку металопрокату на наших авто, якщо ви не можете забрати металопродукцію самостійно. Ми пропонуємо відмінні низькі ціни, тому що багато років працює з виробниками. Для наших постійних клієнтів у нас є програма лояльності, а також для всіх зручні способи платежу.

Приїжджайте до нас з понеділка по суботу з 9:00 ранку. У будні ми працюємо до 18:00, в суботу до 14:00. У неділю вихідний.

Адреса

смт. Верховина,

вул. Івана Франка, 109/4

+38 (0342) 78-38-42

info@vartis.com.ua

Оставить заявку


    Top