Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити

Металобаза в Василькові, вул. Декабристів, 45

Компанія «Vartis» – один з лідерів у продажу чорного металопрокату.

Металобаза «Vartis» пропонує 33 категорії чорного металопрокату і 14 – супутніх товарів.

Металопрокат, який реалізує металоцентр (металлобаза) в Василькові, вул. Декабристів, 45

Металобаза в Василькові (вул. Декабристів, 45) являє собою частково критий роздрібний склад. На складах української національної мережі металопрокату «Vartis» знаходиться більше 1000 позицій сортаменту металопрокату і більше 1400 одиниць супутніх товарів. На кожній металобазі завжди представлено мінімум 80-90% асортименту.

Ви можете купити в металопрокаті «Vartis» в Василькові за оптимальними цінами металопрокат: арматуру мірної і немірної довжини, катанку, балку двотаврову, круг, сітку кладочну, квадрат, цемент, куточок, швелер, смуга, ґрунтовку і інші супутні товари.

А також будівельні матеріали: газоблок, цегла, цемент, сухі будівельні суміші, фурнітура для воріт, мінеральна і базальтова вата, пінопласт, пеногерметики, гіпсокартон, ОСБ / OSB, профнастил.

Асортимент супутніх товарів включає: електроди, відрізні і зачисні круги, фарби, грунтовки, металовироби, фіксатори арматури, розчинники, сітка рабиця, захисні засоби, малярський інструмент, різні витратні матеріали (рукавички, ведмедики та інше).

Переваги покупки чорного металопроката в металоцентрах «Vartis»:

Загальна площа складу в Василькові (вул. Декабристів, 45) – 2000 квадратів. Щоденно зі складу можуть відвантажити клієнтам від 15 тонн. На металлобазі в Василькові є власний кран, що дозволяє проводити відгрузку металу в середньому за 15 хвилин. В 2019 році нам довірили вибір металу більше 7000 клієнтів.

На складі у Василькові (вул. Декабристів, 45) працює 5 кваліфікованих співробітників, які допоможуть вам з вибором і проконсультують з усіх важливих питань при покупці металу.

Ви можете замовити порізку болгаркою і подальшу доставку металопрокату в будь-яку точку по Україні. У компанії є 25 власних авто.

У Василькові представлено великий асортимет будівельних матеріалів.

Тут ви разом з металом поряд зможете придбати інопласт, OSB плити, сухі будівельні суміші, утеплювачі, електроди, сітка кладочна, секційні паркани, грунтовка, інструменти, лаки, фарби, гіпсокартонні системи і т.д.

Графік роботи металобази в Василькові, вул. Декабристів, 45

Металобаза в Василькові (вул. Декабристів, 45) працює з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 18:00, а в суботу з 8:30 до 14:30, і неділя – вихідний день.

Ви можете залишити заявку на нашому сайті, якщо хочете купити метал, і ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Адреса

м. Васильків,

вул. Декабристів, 45

+38 ‎(044) 364-77-70
(колл-центр)

info@vartis.com.ua

Оставить заявку


    Top