Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити

Металобаза у Рованцях на вулиці Аграрна, 3

Мережа металоцентрів «Vartis» відкрила у 2021 році новий сучасний металосклад та офіс продажу у Луцьку. У червні 2022  року на території центру почав функціонувати склад будівельних матеріалів. Тут раді бачити оптових та роздрібних клієнтів.

Чому Vartis?

У мережі Vartis діють програми лояльності для клієнтів. Завдяки широкій мережі по всій Україні, компанія може дозволити собі гнучкі ціни та індивідуальний підхід.

У Луцьку представлено оновлений широкий асортимент металопрокату та будматеріалів. Є також можливість зробити замовлення будь-яких будматеріалів, металу, нержавійки, сітки і т.д. на склад у короткі строки.

Досвідчені менеджери можуть повністю сформувати замовлення під ключ. Наші фахівці дадуть відповідь на всі запитання, допоможуть вам підібрати потрібну продукцію, оформлять все і організують доставку.

Vartis довіряють клієнти з 1997 року, так що ви можете не турбуватися про вашому замовлення.

У Vartis ви можете купити за найнижчими цінами металопрокат: арматуру, балку двотаврову, швелери, куточки, смуги, катанку, круги, квадрати, листи та ін. Це все зберігається якісно у новому закритому павільйоні, тому продукція з часом не втрачає свого вигляду.

У Луцьку на Аграрній, 3 представлений широкий вибір будівельних матеріалів. 

Тут будівельні матеріали представлені у великій кількості і для зручності клієнтів – поряд з металопрокатом у великому критому павільйоні.

Серед будівельних матеріалів у луцькому центрі представлена велика кількість продукції: пінопласт, OSB плити, сухі будівельні суміші, утеплювачі, електроди, сітка кладочна, секційні паркани, грунтовка, інструменти, лаки, фарби, гіпсокартонні системи і т.д.

Є тут і унікальні для регіону якісні австрійські суміші від виробника «Baumit»,  які представлені тільки в мережі «Vartis».

Мережа підтримує українських виробників. Тут ви можете знайти цвяхи заводу «Метиз», електроди «Моноліт», відрізні круги «Новоабразив» та ін.

Національна мережа Vartis, яка роками співпрацює з виробниками України та Європи, надає широкий асортимент товарів високої якості за хорошими цінами.

Графік роботи

Ми чекаємо вас у Vartis біля Луцька за адресою: с.Рованці, вул. Аграрна,3. у будні з 8:30 до 17:30.

Адреса

Луцький район, село Рованці
вул. Аграрна, 3
+38 (050) 740-30-61
info@vartis.com.ua

Оставить заявку


    Top