Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити

МЕТАЛОБАЗА В СМТ. ВОРОХТА, ВУЛ. ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО, 143А

На металоцентрі «Вартіс» в смт. Ворохта, вул. Данила Галицького, 143а розташований роздрібний склад. Весь метал складується на відкритому повітрі. Металобаза успішно функціонує з 2017 року в смт. Ворохта.

Особливості металобази в смт. Ворохта по вулиці Данила Галицького 143А

Роздрібна металлобаза в смт Ворохта, вул. Данила Галицького, 143а має площу 300 квадратів. Незважаючи на те, що площа не дуже велика, але навіть в сезон на складі завжди є мінімум 30 тон металу, що забезпечує усі потреби клієнтів.

За один день на металобазі можна  відвантажити 6 тон, а в середньому одне відвантаженя триває біля 15 хвилин. Так, за 2019 рік нам довірили більше 14оо клієнтів.

На металобазі вам будуть раді, допоможуть у всьому розібратися і оформлять замовлення під ключ троє кваліфікованих співробітників.

Якщо у вас є будь-які питання, якщо ви не знаєте, що саме вам потрібно і в якій кількості, телефонуйте або залишайте заявки і ми вирішимо Вашу проблему, після чого ви залишитеся максимально задоволеним.

Який металопрокат можна купити на металобазі в смт. Ворохта по вулиці Данила Галицького 143А?

На складі «Вартіс» в смт Ворохта, вул. Данила Галицького, 143а ви можете купити за вигідними цінами металопрокат: арматуру, листи гарячекатані та холоднокатані, балку двотаврову, швелер, куточок, смуга, катанка, круг, квадрат та інші. А також сопутні товари: лаки, електроди, фарби, цемент, ґрунтовку, обладнання, інструменти та інші.

Чому варто купувати метал на складі в смт. Ворохта по вулиці Данила Галицького 143 га?

На одному складі ми пропонуємо великий вибір металопрокату та  товарів для будівництва. У нас більше тисячі найменувань того і іншого, і на кожній з баз завжди представлено від 80-85% всього асортименту.
Ви можете написати нам, залишити заявку, подзвонити або приїхати в робочий час на металобазу і все подивитися своїми очима.

Ми працюємо з понеділка по суботу з 9:00 ранку. У будні дні до 18:00: а в суботу до 14:00. У неділю ми не працюємо.

На місці ви можете замовити порізку болгаркою металопрокату під ваші розміри.

Можна забрати товар самостійноабо оформити доставку на вашу адресу (якщо він в межах України). Ми робимо доставку на власних автомобілях.

У нас прекрасна програма лояльності для постійних клієнтів.

Ми пропонуємо зручні способи оплати.

Адреса:

смт. Ворохта,

вул. Данила Галицького, 143а

+38 (0342) 78-38-42

info@vartis.com.ua

Оставить заявку


    Top