Оберіть область зі списку
Вінницька
Волинська
Дніпропетровська
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Рівненська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівгівська
Чернівецька
Ваша область
Ви з області?
Так
Змінити

мова
мова

Ваша область ?
Так
Змінити

МЕТАЛОБАЗА В УЖГОРОДІ, ВУЛ. ШУХЕВИЧА, 53а

Металоцентр в Ужгороді відкрито в червні 2022 року.

На новому складі наразі налічується близко 200 позицій металопрокату: від сталевих полос 20*4 мм, і до 30-их двотаврових балок, профільних труб від 15х15 до 140х140 мм, та листів різних товщин, арматури рифленої та круглої, кутників, швелеру та інших видів металопрокату.  Також в металоцентрі можна придбати супутні матеріали у вигляді електродів, відрізних кругів, пластикових підставок на арматуру, сітку кладки, рукавички і багато різноманітних речей без яких не може обійтися будь-який будівельний майданчик.

За потреби клієнта на склад можна замовити поставку спеціальних видів металопрокату, а також нержавіючої труби або алюмінієвого рифленого листа в короткі строки.

 

ЧОМУ VARTIS?

На новому складі в Ужгороді, як і по всій країні на металоцентрах VARTIS , можуть виконати найскладніші замовлення.

При формуванні гуртових замовлень передбачено індивідуальну програму постачання, як у фінансових питаннях так і в можливостях логістики необхідного товару. Також на знижку та якісний сервіс може розраховувати кожен клієнт металоцентру незалежно від того, яку кількість металопрокату потрібно придбати: один метр чи кілька десятків тон.

Компанія VARTIS реалізує металлопрокат по-сучасному, пропонуючи покупцю всю сферу супутніх послуг з порізки та адресної доставки.

Одночасно з навантаженням гуртового замовлення на складі металоцентру є можливість виконати завнтаження та підготовку невеличких замовлень. Тобто, покупці, які приїдуть за однією трубою, не будуть довго чекати. У VARTIS поважають час клієнтів.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ ТА РЕЖИМ РОБОТИ

Завітайте в металоцентр VARTIS в Ужгороді за адресою: вул. Шухевича 53А (колишня база УПТК). Шлях до складу вказує інформаційний баннер на розі вул. Гагаріна та вул. Шухевича, а також вказівники напрямку руху на перехрестях шляхів.

Режим роботи металоцентру: з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 17:30 та щосуботи з 8:30 до 13:30.

Адрес

м.Ужгород,

вул.Шухевича 53А

+38 ‎(0312) 40-01-29

info@vartis.com.ua

Оставить заявку


    Top