Выберите город из списка
Винница
Днепр
Донецк
Житомир
Запорожье
Ивано-Франковск
Киев
Кропивницкий
Кривой Рог
Луцк
Львов
Луганск
Николаев
Одесса
Полтава
Ровно
Сумы
Тернополь
Харьков
Херсон
Хмельницкий
Черкассы
Черновцы
Ужгород
Ваш город: Киев
Вы находитесь в городе: Киев?
Да
Изменить
Киев
Вы находитесь в городеКиев?
Да
Изменить

Штукатурка

Штукатурка

Штукатурка

Штукатурка — суха будівельна суміш, яка застосовується для вирівнювання стін. Суміші штукатурні бувають дуже різні за складом і від цього буде залежати їх ціна.
Суміші штукатурні мають ряд переваг:
— вологостійкість;
— не токсичні;
— хороша адгезія;
— підходять для декору.

Види штукатурок

Бувають такі види штукатурок:
• Суміші штукатурні для зовнішніх робіт (фасадні);
• Суміші штукатурні для внутрішніх робіт;

За структурою суміші штукатурні ділять:
— декоративна штукатурка є фінішною частиною;
— штукатурка для вирівнювання служить в якості підготовчого етапу для подальших робіт.
За типом сполучної речовини:
— цементна суміш для штукатурки досить універсальна і підвищує тепло-, звукоізоляцію і вогнестійкість. Буває цементно-піщані і цементно-вапняні розчини для обробки. Також в такі суміші штукатурні додають різні модифікатори;
— гіпсова суміш підходить для внутрішніх робіт з нормальною вологістю. Суміш пластична, просто наноситься, має хорошу адгезію, швидко сохне і економно витрачається;
— полімерна — суміш з акрилу, силікону, силоксану або силікатів. Така суміш штукатурна ідеально підійде для фінішної штукатурки.

Склад штукатурок

По складу штукатурки, як ми писали вище, бувають на гіпсовій, цементній та полімерній основі. До них додають різні добавки, які надають сумішам додаткових властивостей. Це може давати штукатурці морозостійкість, пластичність, щоб вона була без усадки.

Сфера використання штукатурки

Штукатурка використовується для вирівнювання поверхонь, в якості декоративної суміші і для остаточної підготовки до фарбування або поклейки шпалер, іншого. Штукатурки підходять як для внутрішніх робіт, так і для зовнішніх.

Продаж штукатурок в компанії Вартіс

Компанія «Варітс» пропонує широкий асортимент штукатурки провідних виробників: ТМ Ceresit, ТМ Knauf, ТМ Wallmix. Компанії спеціалізуються на будівельних матеріалах і проводять повну оцінку сумішей. Тому за суміші штукатурні ціна може дуже відрізнятися.
У нас 4 склади в Київській області, і ми здійснюємо дуже швидку доставку. Якщо ви хочете суміші штукатурні купити оптом чи вроздріб недорого, то телефонуйте нам, і наші менеджери допоможуть вам вибрати те, що потрібно, дадуть відповідь на всі питання по штукатурці.
Ми пропонуємо:
• Перевірені часом і досвідом штукатурки
• Оперативна доставка 7 і 22 тонними авто
• Хороші ціни
• Зручне навантаження і розвантаження

Штукатурка Knauf-МП 75

Порошок — на основі гіпсу з полімерними добавками. Призначена шпаклівка Кнауф-МП 75 для штукатурки стін машинним способом. Може наноситься на всі тверді поверхні.
На 30 кг. потрібно 36 літрів води. Товщина шару мінімальна 8мм, максимальна 50мм. Витрата шпаклівки Кнауф-МП 75 — 1 кг на 1 квадратний метр на 1 мм. шару.

Ціна штукатурки

Продукція Виробник Марка Вага, кг Ціна, грн./шт.

Штукатурка

Knauf МП-75 30,00

149,00

Штукатурка

Knauf НР Старт 30,00

140,00

Штукатурка

Knauf Ротбанд 30,00

177,00

Штукатурка

Wallmix С-17 25,00

103,00

Сделать заказ

    Вас заинтересовал этот товар? Вы можете отправить свой номер телефона в форме ниже и наши менеджеры перезвонят Вам в ближайшее время, чтобы ответить на все интересующие Вас вопросы!

    Top