Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити

Металобаза в Вінниці по вулиці Київська, 136Б

Компанія Vartis – це мережа металобаз по всій Україні, загальною площею понад 55000 квадратних метрів. Що включає – 12 оптових і 30 роздрібних металоцентрів.

Один з оптових складів представлений у Вінниці на вулиці Академіка Янгеля, 4. Його площа складає 1900 квадратів і на складі представлено понад 2500 видів сортаменту металопрокату та супутніх товарів.

Який можна купити метал на металобазі у Вінниці на вулиці Київська, 136Б?

На наших металобазах можна купити метал: арматуру мірної і не мірної довжини, листи гарячекатані, холоднокатані, рифлені і оцинковані, труби, швелер, катанку, дріт, сітку, смуги, куточки, квадрати, кола і багато іншого.

Наші металоцентри пропонують величезну кількість різних будівельних приладь і супутніх товарів: гіпсокартон, цемент, утеплення, цегла, ізоляція, газобетон, покрівельні вироби, пиломатеріали, фарби, лаки, інструменти і різне устаткування, і ще багато інших корисних в будівництві речей.

Які особливості металобази у Вінниці на вулиці Київська, 136Б?

Склад у Вінниці відкритого типу і, як ми писали вище, це оптовий склад. Він відкритий з 2017 року. Тільки за 2019 рік нам довірили вибір металопрокату більше 4400 оптових клієнтів.

Незалежно від сезону, на базі завжди є 450 тонн металу, щоб забезпечити будь-які потреби для будівництва чи виробництва.

В арсеналі у металобази знаходиться кран потужністю 10 тонн, що дозволяє відвантажувати в день до 60 тонн металу в середньому за 15-25 хвилин на одного клієнта.

На базі працюють тільки кваліфіковані співробітники в кількості шести чоловік, які допоможуть вирішити будь-яке питання, проконсультують і підберуть необхідну кількість металу та інших товарів.

Чому варто вибирати металобази Vartis, щоб купити метал?

  • Величезний асортимент товарів: тільки металопрокату 33 категорії та інших товарів – 14 категорій.
  • Доставка здійснюється не тільки по Вінниці і району, а й по всій Україні. У компанії металоцентри розташовані по всій Україні і в наявності 25 власних автомобілів, що дозволяє зробити доставку в будь-яку точку нашої країни.
  • На місці можна замовити порізку болгаркою або газовою – по тому розміру, що вам потрібно. Це дуже зручно.

Як працює металлобаза у Вінниці на вулиці Київська, 136Б?

Графік роботи металобази у Вінниці на вулиці Київська, 136Б зручний для клієнтів. Ви можете приїхати в будні дні з 8:30 до 17:30. Обідній час з 13:00 до 14:00. У вихідні дні база не працює.

Адреса

м. Вінниця,

вул. Київська, 136Б
+38(098) 337-64-33
info@vartis.com.ua

Оставить заявку


    Top