Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити

Металобаза Рованці, вул. Успішна, 47

Металобази Vartis – це велика українська мережа металоцентрів по всій країні. На роздрібних і оптових складах знаходиться більше тисячі позицій металопрокату і ще більше позицій супутніх товарів. На кожній з баз представлено мінімум 80-85% всього асортименту. Ви можете замовити все, що вам потрібно, в одному місці. Якщо ви щось не знайшли на сайті, просто напишіть нам і ми вам допоможемо.

Особливості металобази Рованці по вулиці Успішна, 47

Роздрібний склад компанії Vartis в селі Рованці був відкритий в кінці 2021 року. Металобаза площею 500 квадратних метрів може в день відгрузити 4 тонни металопрокату. Навіть в сезон на базі є біля 40 тонн металу, що дозволяє забезпечити потребу клієнтів та надати необхідний сортамент.
А ось чекати на відвантаження потрібно буде не довго, всього  7 хвилин.

На металобазі працює 3 співробітники. Кожен з них є кваліфікованим менеджером, який може повністю сформувати замовлення під ключ. Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання по металопрокату, допоможуть вам підібрати потрібну продукцію в потрібній кількості, оформлять всі і організують доставку. Нам довіряють клієнти з 1997 року, так що ви можете не турбуватися про вашому замовленні.

Який металопрокат можна купити на металобазі в с. Рованці по вулиці Успішна, 47?

На складі «Вартіс» в с. Рованці ви можете купити за найнижчими цінами металопрокат: арматура, балка двотаврова, швелер, куточок, смуга, катанка, круг, квадрат та інші товари.

Серед супутніх товарів величезна кількість потрібної продукції для будівництва: цемент, електроди, сітка кладочна, грунтовка, інструменти та обладнання, лаки, фарби, гіпсокартон і т.д.

Чому варто купити металопрокат на металобазі в с. Рованці по вулиці Успішна, 47?

Ми надаємо дійсно широкий асортимент товарів за дуже хорошими та низькими цінами, при цьому високої якості.
Вся продукція відповідає ДСТУ.
оптимальна цінова політика формується таким чином за рахунок того, що ми багато років співпрацюємо з виробниками в Україні та Європі.

Які послуги ми пропонуємо на металобазі в Рованцях?

Ми пропонуємо порізку болгаркою металу за потрібними розмірами.
Доставку вам за адресою. У нас є власні автомобілі, і ми можемо доставити замовлення по всій Україні. Ми пропонуємо зручні способи оплати.

Постійні клієнти знають і беруть участь в нашій програмі лояльності, яка дає додаткові знижки на і так відмінні і низькі ціни.

Ми чекаємо вас на металобазі в селі Рованці по вулиці Успішна, 47 щодня по буднях з 8:30 до 17:30. У вихідні металлобаза не працює.

Адреса

с. Рованці
вул. Успішна, 47

+38 (068) 208-18-18
info@vartis.com.ua

Оставить заявку


    Top