Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити
post-150x150.png
02 / 11 2023

Новий металоцентр VARTIS відкрився у Тернополі

Компанія Вартіс продовжує відкривати нові металоцентри для того, щоб ставати все ближчою до своїх клієнтів. У жовтні відкрився новий оптово-роздрібний склад компанії у Тернополі за адресою вул. Микулинецька, 46В (боянівка).  

Як розповідає керівник місцевої філії Вартіс Василь Липка, це другий склад безпосередно в місті Тернополі.

«Для чого два металоцентри Вартіс в одному місті? Все просто. Для того, щоб клієнтам з різних куточків міста було зручно їхати туди, де ближче, а отже – дешевше. Бо транспортування металопрокату – річ не з легких (сміється. ред.). На новому складі є великий асортимент металопродукції: арматура, труба різного діаметру, профільна труба, полоси, кутики, листи, сітка кладки та інша продукція.

В металоцентрі ви відразу можете замовити послуги порізки металу,  його доставки за вказаною вами адресою, придбати супутні матеріали та інструменти, необхідні для роботи з металом».

Компанія Вартіс ретельно підходить до пошуку місця для облаштування бази, зважаючи на зручність доїзду клієнта. Такий підхід дозволяє Вартіс забезпечувати надійні та оперативні послуги постачання металопрокату у всі куточки України та ще більше розширювати мережу власних металоцентрів. Відтак з травня 2023 року компанія розширила своє представництво в Україні, відкривши 7 нових металоцентрів.

За словами Дмитра Бабущака, керівника нового тернопільського складу Vartis, на Микулинецькій,  46В є кілька зон завантаження, тобто металоцентр може одночасно завантажувати оптові і роздрібні замовлення.  Тут є кран-балка та навантажувач для швидшої обробки замовлень.

Сортовий металопрокат знаходиться в критому новому складі. Це дозволяє зберігати високу якість продукції впродовж довгого часу та тримати більший асортимент, щоб клієнт в будь-який момент міг отримати саме те, що потрібно.

«Вартіс відкритий до тривалої співпраці для будівництва. У нас є програми лояльності та знижок для наших нових та постійних клієнтів. Ми працюємо з визнаними українськими та закордонними виробниками металу, що гарантує не тільки лояльні ціни, але і високу якість продукції. Крім того – пропонуємо ціну від виробника на армуючу сітку та інші товари, такі як електроди, цвяхи та інша супутна продукція», – розповів Дмитро.

Відкриття Вартіс в Тернополі – частина глобального плану компанії  щодо розширення мережі металоцентрів по всій Україні. Будучи завжди на шляху до постійного удосконалення та покращення обслуговування, компанія розвиває мережу металоцентрів для забезпечення найвищої якості співпраці з клієнтом.

Завітайте до металоцентру Вартіс у Тернополі за адресою вул. Микулинецька, 46В (боянівка). Графік роботи металоцентру: з понеділка по п’ятницю з 08:30 до  17:30, субота та неділя – вихідні.

Top