Оберіть область зі списку
Вінницька
Волинська
Дніпропетровська
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Рівненська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівгівська
Чернівецька
Ваша область
Ви з області?
Так
Змінити

мова
мова

Ваша область ?
Так
Змінити
15 / 04 2024

Купуйте у VARTIS та отримуйте персональну знижку за промокодом на супутні товари

Купуйте у VARTIS та отримуйте персональну знижку за промокодом на супутні товариШановний клієнте VARTIS, до кінця квітня Ви можете придбати в металоцентрах мережі VARTIS у Житомирі та Житомирській області супутні товари зі знижкою у -5% відсотків. 

Все що вам потрібно зробити – завітати до найближчого металоцентру VARTIS і показати СМС з промокодом, яке ви отримали від VARTIS, та отримати свою знижку.

 

На які товари поширюється знижка: деталізація 

Знижка поширюється на всі наявні в окремому металоцентрі супутні товари, окрім металу, ОСБ (OSB) плити та газоблоків.

 

До відома 

На складах Vartis є великий асортимент металопрокату: арматура мірної і немірної довжини і фіксатори для арматури, катанка, швелер, смуга, балка двотаврова, квадрат, коло, куточок, а також сітка кладкова, а також цемент, сухі будівельні суміші, мінеральна і базальтова вата, пінопласт, гіпсокартон, профілі, цвяхи, електроди, фарби, грунтовки, металовироби, розчинники, витратні матеріали та ін.

Кваліфіковані співробітники, які працюють у Vartis, допоможуть вам з вибором і проконсультують з усіх важливих питань при покупці металу та будматеріалів. Тут також можна замовити порізку і подальшу доставку металопрокату в будь-яку точку України.

 

*УМОВИ РОЗІГРАШУ 

  • Акція (розпродаж) діє лише за адресою складів мережі VARTIS у Житомирі та Житомирській області, за умови офлайн-покупки безпосередньо на одному з цих складів.
  • Знижки діють з 15 квітня 2024 року і до 30 квітня 2024 року (включно) на акційні товари, які є в наявності на складі, де діє акція, та тривають до завершення у наявності акційних товарів на складі.
  • Детальну інформацію про товари, на які діють знижки, – запитуйте безпосередньо у менеджера на складі, де дія акція.
  • Участь в акції (розпродажі) беруть клієнти, які отримали промокод від VARTIS на свій номер телефону та показали повідомлення з промокодом менеджеру з продажу металоцентру.
  • Детальну інформацію про акцію (розпродаж), а також товари в мережі, асортимент металопрокату – запитуйте за номером телефону, вказаним на сайті: vartis-metal.com.ua. У разі запитань ви можете звертатися з листом на скриньку info@vartis.com.ua.
Top