Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити
01 / 05 2023

Вартіс взяв під опіку ведмедів Подільського зоопарку

Національна мережа металу Вартіс взяла під опіку чотирьох ведмедів Подільського зоопарку, що у Вінниці, – Сашка, Семена, Мішку та Умку.

Четверо ведмедиків мешкають в просторому вольєрі та є символом зоопарку, який дозволяє дітям ознайомитися зі світом тварин, а самим тваринкам старається надати комфортні сучасні умови.

Тому для того, щоб тварини могли отримати більше смачної їжі, кращі умови, увагу, персонал зоопарку започаткував програму опіки над тваринами.

Компанія “Вартіс”, знаючи, що в час війни дуже важко знайти достатню кількість коштів на утримання тварин, вирішила підтримати такий проєкт, який допоможе колективу зоопарку поліпшити життя ведмедиків.

Вартіс взяв під опіку ведмедів Подільського зоопарку Вартіс взяв під опіку ведмедів Подільського зоопарку Вартіс взяв під опіку ведмедів Подільського зоопарку

Четверо ведмедиків мешкають у вольєрі, який збудований у 2018 році та має площу у 250 квадратних метрів. Тут тваринки можуть сховатися від очей відвідувачів у себе в барлозі, охолодитися в басейні та полежати на сонечку.

Варто зазначити, що Подільський зоопарк – це один з найбільших та найбільш відомих зоопарків України, де на проживає близько 400 різних тварин. Вони також не проти отримати свого опікуна. Дізнавайся більше про програму опіки над тваринами та долучайся до проєкту соціальної відповідальності.

Top