Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити
02 / 05 2023

Представники Vartis взяли участь у Ukraine Reconstruction Conference

Представники Vartis взяли участь у Ukraine Reconstruction Conference, яка відбулася 26 квітня у Римі. Цей захід міжнародного рівня є черговим кроком європейської спільноти задля співробітництва і відбудови української держави.

Ми вдячні за підтримку і допомогу уряду Італії та чолі з Джорджею Мелоні, яка дала важливий сигнал італійському бізнесу не боятися інвестувати в Україну, дивитися у майбутнє, де Україна отримає належну перемогу. Ці слова прем’єрки підсилені наразі реальними механізмами страхування італійських інвестицій. Також Мелоні запевнила у впевненій підтримці України Італією на всі 360 градусів.

Вдячні італійському бізнесу, який взяв участь у конференції і є виявив зацікавленість у процесах відбудови України, будівництва нових логістичних ланцюгів, залучення новітніх технологій для ведення бізнесу в Україні.

Дякуємо Президенту та Уряду України за просування інтересів держави на світовій арені, за постійну систематичну і важку роботу, яка має на меті найповажнішу ціль – перемогу та відбудову.

Вартіс впевнений, що цей захід принесе незабаром результати у вигляді пришвидшення відбудови України, залучення інвестицій та налаштування нових кроскордонних бізнесових зв’язків, які в свою чергу, посприяють відновленню економіки України.

Слава Україні! Viva l’Italia!

Представники Vartis взяли участь у Ukraine Reconstruction Conference Представники Vartis взяли участь у Ukraine Reconstruction Conference Представники Vartis взяли участь у Ukraine Reconstruction Conference Представники Vartis взяли участь у Ukraine Reconstruction Conference

Top