Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити
15 / 02 2023

Vartis прогнозує зростання попиту на металопрокат в Україні мінімум на 10-15%

Згідно прогнозів компанії «Вартіс», яка працює на ринку України більше 20 років, споживання чорного металопрокату у 2023 році збільшиться.

«Прогнозуємо збільшення на мінімум 10-15 відсотків з огляду на об’єми попиту 2022 року», – розповів комерційний директор компанії Сергій Коваленко в одному з інтерв’ю профільному виданню.

«Звісно, це значно менші об’єми, ніж у довоєнний період. Але прогноз на збільшення вселяє оптимізм, адже це плюс не тільки виробникам, але й економіці країни та людям, які отримають робочі місця».

Щодо причин збільшення попиту, то їх у компанії називають декілька. Зокрема, основна – зростання попиту спровокує відновлення зруйнованої інфраструктури.

«Дороги, мости, укриття. Частина таких об’єктів вже була відновлена у 2022 році. Цьогоріч робота в цьому напрямку має пожвавитися. Окрім відновлення критичної інфраструктури, прогнозується активізація програми з будівництва житла для тих, хто його втратив.

Ці роботи спровокують збільшення споживання металопрокату».

Український бізнес вже пристосувався до роботи в умовах війни, тому споживатиме більше металопрокату.

За словами Коваленка, частина бізнесу, яка релокувалася в західні регіони України у 2022 році, вже планує будувати нові приміщення, склади, цехи. А це значить, що відбуватиметься зведення нових об’єктів з металоконструкцій.

Цей фактор теж повинен дати поштовх для пожвавлення попиту на металопрокат в Україні.

Top