Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити

Металобаза в Вишневому (Київська обл.), вул. Київська, 21

Мережа металобаз «Vartis» одна з найбільш великих металоцентрів в Україні, в якому ви можете купити металопрокат на будь-який смак.

На металобазі в Вишневому Ви можете придбати сортамент чорного металопрокату та сопутніх товарів.

Металобаза Вишневе має два склади. Один роздрібний, інший оптовий. Обидва функціонують з 2014 року.

Весь метал складується на відкритих складах.

Ви можете купити за найнижчими цінами металопрокат: арматуру мірної та немірної довжини, балку двотаврову, швелер, куточок, смугу, катанку, круг, квадрат, сітку кладочну, електроди, цемент, ґрунтовку та інші супутні товари.

Переваги покупки чорного металопроката в металоцентрах «Vartis»:

В наявності більше 1000 товарів металопрокату і більше 1500 одиниць супутніх товарів.

Площа роздрібного складу 480 квадратів. А за день роздрібний склад може відвантажити від 5 тонн металу. В 2019 році тут довірили нам вибір металу більше 6000 клієнтів.

Площа оптового складу 10 000 квадратів. На території металобази знаходиться 5 кранів, що дозволило обслужити в 2019 році більше 15 000 оптових клієнтів.

У кожному металоцентрі працює кваліфікований персонал. На роздрібному складі працює 3 співробітники складу, які допоможуть Вам визначитися у виборі і купити саме те, що Вам потрібно. Проконсультують вас і запропонують краще рішення. Крім того, на місці Ви можете замовити порізку болгаркою за розмірами і адресну доставку металопрокату. Доставка здійснюється по всій Україні. Є власне авто.

Графік роботи металобази в Вишневому (Київська обл.), вул. Київська 21. Металобаза працює з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 17:30, а в суботу до 14:30. У неділю вихідний.

Ви можете залишити заявку на нашому сайті, щоб купити металопрокат, і ми з вами обов’язково зв’яжемося. Також у нас існує програма лояльності, яка передбачає знижки та вигідні пропозиції для постійних клієнтів, які хочуть купити метал.

Адреса

м. Вишневе,

вул. Київська, 21,

+38 ‎(044) 364-77-70
(колл-центр)

info@vartis.com.ua

Оставить заявку


    Top