Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити
frame-394-150x106.jpg
30 / 08 2023

Відтепер у Вінниці – 4 металоцентри Національної мережі «Вартіс» 

Компанія «Вартіс» продовжує активний розвиток та здійснює розширення своєї мережі металоцентрів у різних регіонах України. 

Зокрема, у Вінниці відбулося відкриття ще двох роздрібних металоцентрів, і тепер тут присутні 4 металоцентри.

«Наразі Вінниця розбудовується, потреба в металопрокаті є. Тому для зручності наших клієнтів ми відкрили ще 2 металобази. Тепер всі наші металоцентри розташовані на всіх чотирьох виїздах з міста. Це логістично зручно. Зараз загальна площа всіх складів становить 3 300 квадратних метрів, що дозволяє зберігати продукцію, відповідно до всіх стандартів», – розповідає керівник Вінницької філії Олена Добровольська.

За словами Олени Добровольської, наразі у Вінниці за два місяці збільшилося споживання металопрокату у таких галузях як сільське господарство, ремонт техніки, будівництві ангарів та захисних споруд.

У нових металоцентрах представлений весь асортимент чорного металопрокату, армуючої сітки та супутніх товарів. Продукція захищена від погодних умов і завжди зберігається у відмінному стані у критому складі, що запобігає корозії продукції.

Роширення металоцентрів по Україні – стратегічний крок компанії, адже «Вартіс» сьогодні прагне надавати якісні та швидкі послуги з постачання металопрокату у різні куточки України. 

Окрім того доступні послуги доставки та порізки. 

Менеджери компанії із задоволенням нададуть якісну консультацію та допоможуть підібрати саме ті позиції металопрокату та супутні товари, які потрібні для вашого запиту.

Отож, адреси мелоцентрів у м. Вінниця:

Top