Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити
11 / 05 2023

Вартіс запустив нове автоматизоване виробництво армуючої сітки

Відтепер у металоцентрах Вартіс пропонують клієнтам сітку кладочну свого виробництва покращеної якості та за приємною ціною. 

Нову лінію з виробництва сітки кладкової для армування бетонних конструкцій було запущено у виробничому приміщенні Національної мережі металоцентрів Vartis у квітні.

Зварювальний автоматичний верстат контактного зварювання дозволяє виготовляти сітку з різним розміром чарунки та може одночасно зварювати до 20 поздовжніх дротів.

Виробництво розмістили у окремому цеху у місті Вишневому, що біля Києва. Тут знаходиться найбільший оптовий склад компанії.

Передбачили у цеху  місце для якісного зберігання сітки, а також встановили кран для швидкого навантаження замовлень.

Завдяки автоматизації процесу подачі матеріалу на лінію та процесу зварювання,  збільшилися масштаби виробництва. Відтепер потужності з виготовлення армуючої сітки виросли до 3500 метри квадратних за добу, розповідає керівник виробництва Вартіс Євген Ігнатов.

Як наголошує Євген, на виробництві Вартіс виготовляють не тільки саму сітку, але і матеріал до неї. Сталевий дріт, який використовують для сітки, виготовляють також на потужностях Вартіс у Вишневому.

Охоплення кількох етапів виробництва дозволяє вплинути на якість кінцевого продукту та зменшити його ціну. А ціна, кажуть у Вартіс, поряд з якістю – це перше на що звертають увагу клієнти.

“Тепер ми можемо виготовляти великі партії продукції за короткий час на замовлення”, – розповідає Ігнатов.

Завітайте в металоцентр Vartis або зробіть замовлення армуючої сітки через контакти на сайті.

 

Вартіс запустив нове автоматизоване виробництво армуючої сітки Вартіс запустив нове автоматизоване виробництво армуючої сітки Вартіс запустив нове автоматизоване виробництво армуючої сітки

Top