Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити
2034-150x150.jpg
03 / 08 2023

“Вартіс” підтримує Павільйон України на Архітектурній бієнале у Венеції

Україна має бути представлена на всіх міжнародних майданчиках та нагадувати світовій спільноті про те, що триває війна і наша держава є щитом для всієї Європи. Через мистецтво, архітектуру, фотографію, театр – українці розповідають про жахливі наслідки російської агресії в усіх куточках світу та залучають міжнародну підтримку, обмінюються досвідом.

Участь України у 18-тій Венеційській архітектурній бієнале (Biennale Architettura 2023) – це унікальна можливість ще раз продемонструвати світу українську реальність в умовах війни. 

Національна мережа металоцентрів “Вартіс” виступила одним із партнерів участі українських архітекторів, екологів, істориків та митців у Бієнале. Попереду нас чекає перемога і плідна робота над розбудовою та розвитком України. Важливу роль у цьому відіграватиме рівень національної ідентифікації та культурної єдності українців. Обмін досвідом та співтворчість, створення колаборацій, демонстрація глибини емпатії, що присутні в Українському павільйоні під час Архітектурної бієнале, зміцнюють віру у перемогу та надихають будувати процвітаючу державу, де комфортно жити, працювати і розвиватися.  

Анастасія Василенко, менеджерка з комунікацій Національної мережі “Вартіс”:

Підтримка культури, і зокрема архітектури не може бути не на часі. Саме це формувало, формує і буде формувати нас, українців, як націю. Українці сьогодні мають надпотужний потенціал та нестримне бажання розвиватися, створювати щось нове та унікальне. Компанія “Вартіс” хоче показати всьому світу неймовірний потенціал України”

"Вартіс" підтримує Павільйон України на Архітектурній бієнале у Венеції

Від 7 серпня до 26 листопада в Павільйоні України відбудеться серія з п’яти виставок, що одна за одною розгортатимуться у двох локаціях — Арсенале та Джардіні.  Павільйон та його програма об’єднані спільною назвою Before the Future, що відсилає до загальної теми Бієнале архітектури 2023 — Лабораторія майбутнього.

“Для України зараз майбутнє — це насамперед перемога, — зазначає куратор Борис Філоненко, — але воно зав’язане на тому, що йому передує, на наших втратах у теперішньому, і в цьому парадокс”

"Вартіс" підтримує Павільйон України на Архітектурній бієнале у Венеції

Цьогоріч у Венеції Україна представила два простори Павільйону. Вони відсилають до різних типів захисних споруд і спільних місць безпеки, які після російського вторгнення в Україну стали невід’ємною частиною життя українського суспільства: 

  • Перший простір Українського павільйону присвячений темі прихистку – це приміщення, що нагадує умовне бомбосховище, з дуже низькою стелею та підлогою, яку вкриває тканина. Ці елементи допомагають створити клаустрафобний простір, який передає дискомфорт з яким стикаються українці під час повітряних тривог.
  • Другий простір – це рекреація Змієвих валів, захисної споруди 10-13 сторіччя, яка захищали Київську Русь від іноземних інтервенцій. Вони стали і одним з елементів оборони у сучасній війні

"Вартіс" підтримує Павільйон України на Архітектурній бієнале у Венеції

Сьогодні у нас всіх змінилося сприйняття простору, для кожного українця безпека стала першочерговою.

Більше того, кожен з нас переосмислив свою роль у державотворенні, ми прагнемо стати більш соціально відповідальними та залученими у створенні нових сенсів сприйняття нашої держави та українців, як нації, на світовій арені.

“Нам приємно, що створені талановитими командами експозиції, інсталяції, проєкти викликають цікавість у всіх відвідувачів Українського павільйону. І безпосередньо наша компанія дотична до цієї знакової події….”, – наголошує Анастасія Василенко.

Top