Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити
01 / 02 2023

Ми горді, що маємо такого сталевого партнера, як ArcelorMittal, який стоїть на варті відбудови України!

Україна вже потребує відновлення і європейській спільноті не можна затягувати з планами на таку допомогу до завершення війни.

Це те, що почули представники Vartis 31 січня під час Business Forum: Rapid Recovery of Ukraine, який відбувся у Люксембурзі і б’єднав широку аудиторію представників бізнесу та влади Європи задля однієї мети – планування швидкого відновлення України.
На Форумі обговорювали процеси відновлення України, залучення іноземних інвестицій та поєднання великої кількості інвестпроектів із державними та приватними джерелами фінансування.

План та кошти для відбудови повинні бути вже, адже вже зараз на вулиці залишилися тисячі українських сімей – їхні будинки розбомблено, тисячі шкіл, дитячих садочків знищено – дітям потрібне місце для виховання та навчання, сотні лікарень – зникли, розсипалися від ракет та вогню, а українцям досі потрібна медична допомога… Цей важливий захід зумів акцентувати на цій проблемі та залучити сили та кошти для відбудови.

Під час виступу на Форумі Віджай Гоял, CEO ArcelorMittal CIS відзначив, що вірить в дух українців, яким під силу перемогти та відбудувати країну.

Ми горді, що маємо такого сталевого партнера, як ArcelorMittal, який стоїть на варті відбудови України!

Люди – це те найцінніше, що є в компанії. Не зважаючи на війну та її щоденні виклики, ракети в небі та інформаційні атаки, страх за себе та близьких та реальні загрози з дня у день, вони працюють задля блага країни. Вони лишаються, вони сильні та єдині.
Станом на сьогодні компанія АрселорМіттал Кривий Ріг воює на економічному фронті заради добробуту країни.

Компанія Vartis горда мати такого сталевого партнера. Все відбудуємо разом та переможемо разом!

На голоаномк фото: з Віджаєм Гоялом, CEO ArcelorMittal; повіреним у справах України в Королівстві Бельгія та Великому Герцогстві Люксембург Наталією Аношиною, СЕО АрселорМіттал Кривий Ріг Мауро Лонгобардо.

Ми горді, що маємо такого сталевого партнера, як ArcelorMittal, який стоїть на варті відбудови України! Ми горді, що маємо такого сталевого партнера, як ArcelorMittal, який стоїть на варті відбудови України!

Top