Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити
06 / 07 2023

Якісний металопрокат від компанії “Вартіс” тепер у Черкасах. Новий металоцентр розпочав свою роботу

Компанія «Вартіс» продовжує активний розвиток та здійснює розширення своєї мережі металоцентрів у різних регіонах України. 4 липня відбулося урочисте відкриття нового оптового металоцентру у місті Черкаси за адресою пров. Анатолія Пашкевича, 2.

Це важливий крок для компанії в досягненні своєї мети – надавати якісні та швидкі послуги з постачання металопрокату у різні куточки України. Металоцентр «Вартіс» у Черкасах пропонує широкий вибір сортового та фасонного прокату, послуги доставки та порізки. 

За словами заступника комерційного директора, Антона Скуратовського, Черкаський регіон є географічним серцем України, де сконцентровані великі аграрні та машинобудівні підприємства, підприємства металообробки та виробництва залізобетонних конструкцій. Це свідчить про активний розвиток регіону та його потенціал у будівельній сфері. 

“В регіоні ми спостерігаємо збільшення кількості релокованих підприємств з Харківської, Донецької та Херсонської областей. Можемо констатувати, що Черкащина розвивається і живе повноцінним життям. Ми вже співпрацюємо з великими заводами залізобетонних конструкцій, забудовниками та виробниками в цьому регіоні. Запрошуємо до співпраці і наших потенційних партнерів”, – розповів Антон Скуратовський.

Новий металоцентр “Вартіс” у Черкасах дозволяє зберігати до 600 тонн продукції. Тут представлений весь асортимент чорного металопрокату, а також власного виробництва сітки-кладки та супутніх товарів. Продукція захищена від погодних умов і завжди зберігається у відмінному стані у критому складі, що запобігає корозії продукції.

“Сьогодні у новому критому металоцентрі, площею 1 400 км2 знаходиться арматура, труби, кутики, швелери, листи та інший сортовий та фасонний прокат. Ви неодмінно знайдете все, що вам потрібно саме у нас. Компанія багато років працює з відомими виробниками металу, тому маємо лояльні ціни та високу якість продукції”, – розповів Михайло Окань, директор Черкаської філії національної мережі металоцентрів “Вартіс”.

Компанія “Вартіс” є клієнтоорієнтованою, тому менеджери здійснюють оперативну обробку замовлень та допоможуть у підборі металопрокату саме під ваші потреби.  Окрім того, профільні спеціалісти здійснюють порізку за розмірами. Тому клієнти можуть ефективно планувати свої проекти та забезпечувати своєчасну поставку матеріалів на об’єкти. Це стратегічне розширення металоцентрів компанії “Вартіс” по Україні дозволить бути ще ближчими до клієнтів та задовольняти потреби в якісному металопрокаті у різних регіонах. 

Наша компанія завжди прагне до постійного удосконалення та вдосконалення обслуговування та доставки, тому ми інвестуємо в розвиток нових металоцентрів для забезпечення найвищої якості співпраці.

Якісний металопрокат від компанії “Вартіс” тепер у Черкасах. Новий металоцентр розпочав свою роботу  Якісний металопрокат від компанії “Вартіс” тепер у Черкасах. Новий металоцентр розпочав свою роботу Якісний металопрокат від компанії “Вартіс” тепер у Черкасах. Новий металоцентр розпочав свою роботу Якісний металопрокат від компанії “Вартіс” тепер у Черкасах. Новий металоцентр розпочав свою роботуЯкісний металопрокат від компанії “Вартіс” тепер у Черкасах. Новий металоцентр розпочав свою роботуЯкісний металопрокат від компанії “Вартіс” тепер у Черкасах. Новий металоцентр розпочав свою роботу

 

Top