Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити

ОТРИМАЙТЕ СЕРТИФІКАТ НА МЕТАЛОПРОКАТ!  БЕРІТЬ УЧАСТЬ У РОЗІГРАШІ ВІД VARTIS!

Стартував розіграш “Сезон подарунків” від Vartis!

Беріть участь та вигравайте сертифікат на металопрокат на суму 5 000 грн, а також рюкзаки та інші коштовні подарунки.

Сертифікат можна буде використати у будь-якому металоцентрі мережі Vartis на території України. Щоб дізнатися, де знаходяться наші металоцентри, перейдіть за посиланням: Карта металоцентрів Vartis:

Все, що Вам потрібно зробити, аби взяти участь в розіграші – заповнити анкету.

Це займе всього кілька хвилин Вашого часу. Але це 5 хвилин в обмін на можливість виграти круті подарунки від Vartis!

Розіграш відбудеться 15 лютого 2024 року о 14:00. 

Для того, щоб не пропустити його – підпишіться на наші соціальні мережі у Facebook та Instagram.

На складах Vartis є великий асортимент металопрокату: арматура мірної і немірної довжини і фіксатори для арматури, катанка, швелер, смуга, балка двотаврова, квадрат, коло, куточок, а також сітка кладкова, цемент, сухі будівельні суміші, мінеральна і базальтова вата, пінопласт, гіпсокартон, профілі, цвяхи, електроди, фарби, грунтовки, металовироби, розчинники, витратні матеріали та ін.

Кваліфіковані співробітники, які працюють у Vartis, допоможуть вам з вибором і проконсультують з усіх важливих питань при покупці металу та будматеріалів. Тут також можна замовити порізку болгаркою і подальшу доставку металопрокату в будь-яку точку України.

Якщо Ви хочете зекономити час та замовити метал по-телефону – Vartis надає таку можливість! 

Ви можете залишити заявку на нашому сайті і з Вами зв’яжеться наш менеджер. Або ж можете самостійно зателефонувати в наш кол-центр (номер в шапці сайту) та в онлайн-режимі дізнатися асортимент, ціни, домовитися про доставку.

*УМОВИ РОЗІГРАШУ 

  • Розіграш діє з 01.02.2024 по 14:00 15.02.2024. Розіграш відбудеться 15 лютого 2024 року о 14:00.
  • Участь в розіграші беруть тільки ті учасники та учасниці, які заповнили анкету. Учасник чи учасниця можуть заповнити анкету тільки один раз. Учасником розіграшу є фізична особа, яка заповнила анкету; якій виповнилося 18 років (є повнолітньою), яка має повну цивільну дієздатність, є громадянином/громадянкою України та виконала всі умови розіграшу «Сезон подарунків» від Вартіс. 
  • Цей розіграш буде проведено у разі, якщо кількість відповідей від учасників та учасниць на анкету буде дорівнювати або перевищувати 100 осіб. 
  • Переможець обереться рандомно за допомогою сервісу random.org. Цей процес буде зафільмовано без зупинок та розіслано всім учасникам/цям конкурсу або опубліковано публічно на каналах комунікації Vartis у фейсбуці та інстаграмі. 
  • Учасник чи учасниця конкурсу, якого/яку буде обрано переможцем 15 лютого 2024 року, отримає листа-підтвердження про перемогу та онлайн-сертифікат. Якщо цю інформацію не можна буде надіслати на пошту переможцю, то інформацію про перемогу буде надіслано доступними для організатора розіграшу способами. Для зв’язку буде використано контактну інформацію, яку особа вказала в анкеті. 
  • Онлайн-сертифікат на металопрокат у мережі Vartis можна буде використати у будь-якому металоцентрі мережі на території України. Карта металоцентрів Vartis
  • Якщо з переможцем буде неможливо зв’язатися до 14:00 20 лютого 2024 року включно, то буде обрано нового переможця, який отримає головний подарунок – сертифікат на металопрокат у мережі Vartis. 
  • Детальну інформацію про розіграш, а також товари в мережі, асортимент металопрокату – запитуйте за номером телефону, вказаним на сайті: vartis-metal.com.ua. У разі запитань ви можете звертатися з листом на скриньку info@vartis.com.ua.
Top