Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити

Металобаза в Фастові, вул.Тітова,1

Металобаза в Фастові знаходиться по вулиці Тітова, 1. Це наш новий склад роздрібного типу, який відкрився в жовтні 2020 року.

У загальній кількості, у компанії Vartis є оптові склади і роздрібні, частина з яких криті.

Металобаза в Фастові – це критий склад для металопрокату і супутніх товарів. Його площа становить 300 квадратних метрів.

Незважаючи на те, що на металобазі працює тільки 3 співробітника, вони повністю покривають потреби всіх клієнтів.

Якщо у вас є питання про види продукції, якщо вам потрібно підібрати потрібну кількість, прорахувати все, то наші фахівці допоможуть вам оформити замовлення під ключ.

Вам потрібно буде тільки вчасно забрати ваше замовлення. До речі, тут теж компанія Vartis піклується про своїх клієнтів. Саме тому з будь-якого складу, в тому числі і з металобази в Фастові є адресна доставка. Ви можете зробити замовлення і чекати його за потрібною вам адресою. У компанії є власні автомобілі, так що можна розслабитися і не переживати на рахунок доставки. Металопрокат продається або в метрах, або в тоннах. І не завжди ті розміри, які стандартні, підходять замовникам. Звичайно ж, щоб вирішити це питання, на базі є порізка. Будь який металопрокат можна порізати за потрібними розмірами на місці.

Який металопрокат можна купити на металлобазі в Фастові, ул.Тітова, 1?

На метелобазах компанії Vartis широкий сортамент металопрокату та сопутніх товарів. Якщо говорити про металопрокат, то тут позицій не менше тисячі, а супутніх товарів, які необхідні в будівництві, ще більше. На металобазі в Фастові представлено не менше 80-85% від всієї продукції компанії.
З металопрокату можна замовити майже все, що вам потрібно. Якщо ви не знайдете на сайті, напишіть нам, залиште замовлення або зателефонуйте, і ми дістанемо те, що вам потрібно. При чому за дуже вигідними цінами.
З металопрокату популярними є арматура, листи, швелер, квадрат, коло, смуги, труби, катанка, куточки, балки і багато іншого.
Серед супутніх товарів є і інструменти, обладнання для будівництва, цемент, фарби, цемент, лаки, різна хімія, кріплення, електроди і т.д.

Графік роботи металобази Vartis в Фастові, ул.Тітова, 1

Металобаза в Фастові працює за зручним графіком:
Понеділок-п’ятниця 8: 30-17: 30
Субота 8: 30-14: 30
У неділю металобаза в Фастові не працює.

Адреса

м. Фастів,

вул. Тітова, 1

+38 ‎(044) 364-77-70
(колл-центр)

info@vartis.com.ua

Залишити заявку


    Map with ID 17 not found
    Top