Оберіть місто зі списку
Черкаси
Дніпро
Запоріжжя
Полтава
Київ
Миколаїв
Одеса
Херсон
Кропивницький
Чернігів
Луцьк
Ковель
Стрий
Дрогобич
Вінниця
Житомир
Івано-Франківськ
Кривий Ріг
Львів
Рівне
Суми
Тернопіль
Харків
Хмельницький
Чернівці
Ужгород
Ваше місто Київ
+38 (044) 364-77-70
Ви знаходитесь у місті Київ?
Так
Змінити

мова
мова
Київ
Ви перебуваєте в місті Київ?
Так
Змінити

Металобаза в Макарові по вулиці Ярослава Мудрого, 61

Металобаза Vartis – українська мережа металоцентрів по всій Україні, яка налічує 12 оптових і 30 роздрібних складів, загальною площею 55000 кв.м. У нас більше 35 тисяч тонн металопрокату по всій Україні. А на кожному зі складів знаходиться мінімум 80% від загального асортименту металопродукції компанії.

Металобаза в Макарові – це частково критий роздрібний склад площею 800 квадратних метрів.

Який металопрокат можна купити на металобазі в Макарові по вулиці Ярослава Мудрого, 61?

На металлобазі в Макарові по вулиці Ярослава Мудрого, 61 можна купити метал: квадрат, коло, арматуру, балку двотаврову, круги, листи, смугу труби, куточок, швелер, дріт, катанку та інші.
А також супутні товари: гіпсокартон, утеплення, цегла, ізоляція, газобетон, цемент, пиломатеріали, покрівельні матеріали, сітки для будівництва, інструменти, суміші для будівництва, фарби, лаки та інші.

Які особливості металоцентра в Макарові по вулиці Ярослава Мудрого, 61?

Кожен день на металобазі в Макарові можуть відвантажувати від 5 тонн металу. На металлобазі в Макарові кваліфікований персонал з 2 співробітників. Завдяки налагодженій роботі вдалося досягнути швидкість обслуговування одного клєінта в середньому в районі 10 хвилин. Наші фахівці займаються не тільки відвантаженням металу. Ви можете проконсультуватися з ними з будь-якого приводу, що стосується підбору металопрокату або ж супутніх товарів.

У металоцентрах компанії Vartis пропонується понад тисячу товарів металопрокату і понад тисячу п’ятсот супутніх товарів, так що ви зможете в одному місці підібрати все необхідне для будівництва.

За 2019 рік нам довірили вибір металопрокату більше 3000 клієнтів.

Які послуги надає металобаза в Макарові по вулиці Ярослава Мудрого, 61?

  • Ми консультуємо «під ключ», можемо повністю підібрати необхідний металопрокат, його кількість і супутні товари.
  • Ми доставляємо не тільки по Макарову і району. Доставка доступна по всій Україні за рахунок того, що склади є у всіх областях.
  • Ми є сервісним металоцентром. Нашою перевагою є те, що ми можемо робити на місці порізку болгаркою за розміром під запит клієнта.

Графік роботи металобази Vartis в Макарові по вулиці Ярослава Мудрого, 61

Ми працюємо за зручним для вас графіком в будні дні з 8:30 ранку до 17:30 вечора, а в суботу чекаємо вас до 14:30. У неділю, на жаль, у нас вихідний, але ми завжди будемо раді вашим питань і дзвінкам.

Адреса

смт. Макарів,

вул. Ярослава Мудрого, 61

+38 (044) 364-77-70
(колл-центр)

info@vartis.com.ua

Оставить заявку


    Top